ПРИЗНАЧЕННЯ: Phrozen Sonic 4K 2022, розроблений для стоматологічної галузі. Забезпечує 3D друк будь-яких виробів, а також стоматологічні роботи з вимогами до найвищої точності: моделі (також розбірні), мокапи, хірургічні шаблони, капи, індивідуальні ложки, знімні протези, роботи під литво та прес-кераміку, тимчасові та постійні коронки, інше.

15 ПЕРЕВАГ ЦЬОГО 3D ПРИНТЕРА
МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ МАТЕРІАЛИ БУДЬ-ЯКИХ ВИРОБНИКІВ
3D принтер Рhrozen Sonic 4K 2022 є відкритого типу, що дозволяє вам використовувати матеріали різних виробників і не бути прив'язаним лише до одного постачальника. На відміну від 3D принтерів закритого типу (зашитих лише під свої рідні матеріали), відкритий 3D принтер Рhrozen дасть вам змогу пробувати і використовувати нові матеріали, які постійно з'являються на ринку.
ГОТОВІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ МАТЕРІАЛІВ
Завдяки спеціалізованому стоматологічному програмному забезпеченню, налаштування для всіх популярних матеріалів 3D друку вже прописані в програмі 3D принтера, що значно полегшує початок 3D друку з будь-яким з таких матеріалів.
МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ БУДЬ-ЯКЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Завдяки тому, що 3D принтер Рhrozen є відкритого типу, для роботи з ним ви можете встановлювати і використовувати будь-яке програмне забезпечення, включаючи безкоштовне. Це дасть вам змогу економити, а також змінювати програму, в разі виходу на ринок більш потужної версії.
ДОВГООЧІКУВАНА ФУНКЦІЯ ПІДІГРІВУ МАТЕРІАЛУ
Зробила 3D друк незалежним від температури у приміщенні (взимку не потрібно додатково підігрівати матеріал).
ОДИН З НАЙМЕНШИХ РОЗМІРІВ ПІКСЕЛЯ СЕРЕД СТОМАТОЛОГІЧНИХ 3D ПРИНТЕРІВ
Розмір пікселя - лише 35 мікрон. Це дозволяє друкувати високоточні роботи з чіткою деталізацією.
ТИХИЙ ПРОЦЕС 3D ДРУКУ
За рахунок оновленої системи охолодження, 3D друк на принтері Phrozen Sonik 4K 2022 є тихим та комфортним.
Є МОЖЛИВІСТЬ РЕГУЛЮВАТИ ШВИДКІСТЬ І ТОЧНІСТЬ 3D ДРУКУ
3D принтер Рhrozen дає великі можливості для індивідуальних налаштувань 3D друку, під різні задачі. Завдяки цьому ви зможете друкувати більш складні роботи, з якими не справляються 3D принтери закритого типу.
НАЙВИГІДНІША ВАРТІСТЬ ВАННОЧКИ ДЛЯ ДРУКУ
Ванночка, в будь-якому 3D принтері, це витратний матеріал. Однієї ванночки вистачає для певної кількісті 3D друку матеріалу, а потім її потрібно змінювати на нову. На яку кількість матеріалу достатньо 1-ї ванночки залежить від виробника 3D принтера. На сьогоднішній день 3D принтер Phrozen Sonic 4K 2022 має найвигіднішу вартість відновлення ванночки, а саме: 5 євро на 2 л матеріалу. Це приблизно у 20 разів дешевше, ніж ванночки інших виробників.
НАЙМЕНША СОБІВАРТІСТЬ 3D ДРУКУ
Наприклад: розбірна модель (з урахуванням вартості матеріалу і вартості ванночки) обійдеться вам лише у 1.86 євро. Так! 3D принтер Рhrozen Sonic 4K 2022 допоможе вам скоротити витрати на 3D друк аж до 70% у порівнянні з витратами на 3D друк інших виробників.
МІЦНА ТА СТАБІЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ 3D ПРИНТЕРА ЯК ВСЕРЕДИНІ, ТАК І ЗОВНІ
3D принтер Phrozen Sonic 4K 2022 має 2 міцні та стабільні рельси, а також гвинт, які забезпечують найвищу точність 3D друку.
ВБУДОВАНА СИСТЕМА ФІЛЬТРІВ
Нейтралізує будь-які запахи від матеріалів під час 3D друку.
СЕНСОРНИЙ ЕКРАН УПРАВЛІННЯ
5 дюймів для зручного управління.
РОЗУМНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 3D ПРИНТЕРА
У разі відключення електроенергії друк продовжується з місця, де зупинився. Це запобігає додатковим витратам матеріалу та часу (не потрібно починати роботу спочатку)
ШВИДКІСНИЙ 3D ПРИНТЕР
Завдяки швидкісному 3D друку ви зможете скоротити терміни виготовлення своїх робіт та економити свій час. Для орієнтиру, 3D принтер Рhrozen Sonic 4K 2022 в 2-3 рази швидший за інші 3D принтери. Наприклад, друк 3-х моделей від 12 хв.
ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ДРУКУ – 60мм/год
Завдяки швидкісному 3D друку ви зможете скоротити терміни виготовлення своїх робіт та економити свій час. Для орієнтиру, 3D принтер Рhrozen Sonic 4K в 2-3 рази швидший за інші 3D принтери.
ВИТРИВАЛА LCD МАТРИЦЯ
Її вистачає на 2000 годин роботи.
МАТРИЦЯ 4К
Саме технологія 4К на сьогоднішній день дає найкращу деталізацію надрукованих виробів, за рахунок найменшого розміру пікселя. 3D принтер Phrozen Sonic 4K 2022, завдяки матриці 4К, може продрукувати найменші та найтонші деталі, з якими не справляються 3D принтери інших виробників.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
•Технологія друку: LCD
• Сенсорний екран управління 5 дюймів
• Витривала LCD матриця (на 2000 годин)
• Екран - 4K
• Розмір пікселю XY - 35 мікрон
Мінімальна товщина шару друку - 10 мікрон
• Ще швидший друк - 90 мм/година (це в 2-3 рази швидше, ніж на інших 3D принтерах)
• Поле друку в мм: 134 x 75 x 200
ВАЖЛИВО!
Наш магазин "CAD CAM market" є офіційним представником Phrozen в Україні, тому всі 3D принтери Phrozen ми ввозимо в Україну офіційно, з усіма необхідними документами (щоб у вас не було проблем з перевірками та податковою).

ВЖЕ 726 КОЛЕГ ЗАПУСТИЛИ
З НАМИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Ось, що вони говорять:
ПРОПОНУЄМО ВАМ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАБІР

1) 3D принтер Рhrozen Sonic 4K 2022 (з офіційною гарантією);

2) детальний і зрозумілий навчальний курс по роботі з 3D принтером;

3) папка зі спеціальними інструкціями до 3D принтера та до матеріалів 3D друку (укр. мовою);

4) необмежена технічна та інформаційна підтримка для вас, від спеціалістів найбільшого CAD CAM центру України «Sтаханівець»;

5)програмне забезпечення для стоматологічного 3D-друку "Dental Synergy Slicer", для роботи з 3D принтером Phrozen Sonic 4K 2022.