21 ПЕРЕВАГА
німецького CAD CAM фрезера
Imes-Icore
1. 5-ТИ ОСЬОВИЙ ФРЕЗЕР (ОДНОЧАСНОЇ ОБРОБКИ), ДЛЯ ФРЕЗЕРУВАННЯ РОБІТ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
З таких матеріалів як: кобаль-хром, титан, оксид цирконію, пластмаса, віск, композити, різноманітні гибридні матеріали (Trinia, Peek), синтеризований метал, кераміка, дисилікат літію та матеріали які з'являться в майбутньому.
2. ПОВНІСТЮ ВІДКРИТА СИСТЕМА

Що дозволяє встановити різне програмне забезпечення, укомплектувати фрезер з будь-яким іншим обладнанням і фрезерувати матеріали будь-якого виробника.
3. В СЕРЕДИНУ ФРЕЗЕРА ВБУДУВАЛИ КОМП'ЮТЕР З ВЕЛИКИМ TOUCHSCREEN (СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ)
Для легкого й простого керування фрезером, прямо біля нього. Це значить, що вам не доведеться купувати ком'ютер окремо, як в більшості фрезерів інших виробників. А потім ще думати, де і на якій поверхні його пристроїти. В цому фрезері він вже вбудований!
4. ФРЕЗЕР МАЄ ВИСОКОТОЧНИЙ ВИМІРЮВАЧ ФРЕЗИ
З точністю вимірювання менше 2 мікрон.
5. ФРЕЗЕР ПОБУДОВАНИЙ НА ЦІЛЬНОФРЕЗЕРОВАНІЙ МЕТАЛЕВІЙ ПЛИТІ.
Плита - це спеціальне, продумане обтяження, яке зберігає фрезер від мікровібрацій і розхитування усіх його елементів під час фрезерування. Адже ці мікровібрації можуть призводити до втрати точності фрезерування, сколів циркону і швидкого зносу фрез. Усе це може бути втратою чималих грошей. Але обтяжувальна плита фрезера Imes-Icore 350 підтримуватиме високу точність фрезерування навіть тоді, коли інші фрезери вже почнуть давати збій.
6. ФРЕЗЕР МАЄ ВИСОКОПОТУЖНИЙ ШПИНДЕЛЬ
Для легкого й простого керування фрезером, прямо біля нього. Це значить, що вам не доведеться купувати ком'ютер окремо, як в більшості фрезерів інших виробників. А потім ще думати, де і на якій поверхні його пристроїти. В цому фрезері він вже вбудований!
7. ФРЕЗЕР МАЄ КОРИСНУ ФУНКЦІЮ - КОНТРОЛЬ ЗЛАМУ ФРЕЗ ТА ЇХ ЗНОСУ
Щойно термін служби фрези добіг кінця - цей контролер почне показувати вам, що фрезу треба замінити. Це важлива функція, адже якщо пропустити момент зміни фрези, то можна перепсувати купу робіт, фрезеруючи їх тупими фрезами.
8. УТРИМУВАЧ ФРЕЗ (ЦАНГА) МАЄ ПОШИРЕНИЙ ДІАМЕТР 6 ММ
Це дозволяє використовувати для фрезерування фрези будь-якого розміру (включаючи найтоншу для глибоких фісур). А також дає змогу використовувати фрези різних виробників, щоб не бути ні до кого прив'язаним.
9. В ЦЕЙ ФРЕЗЕР ВБУДОВАНА НЕЗВИЧАЙНА ФУНКЦІЯ
Різний стан фрезера підсвічується різними кольорами. Наприклад: процес фрезерування - синім кольором, режим очікування (простій) - білим, а помилка - червоним. Це допомагає одразу побачити поточний стан фрезера навіть здалека. Також, ви можете підібрати будь-який колір для підсвітки робочої зони фрезера, щоб він пасував до вашого корпоративного кольору або кольору вашої лабораторії чи стоматології.
10. КУТ НАХИЛУ ДИСКА 30 ГРАДУСІВ
Що дозволяє відфрезерувати важкі роботи та роботи на імплантах.
11. ФРЕЗЕР МАЄ ОДРАЗУ 2 РЕЖИМИ ФРЕЗЕРУВАННЯ: МОКРИЙ І СУХИЙ
Вам не доведеться за цю функцію доплачувати або сильно переплачувати і купувати два окремих фрезера. Сухий режим обробки потрібний для фрезерування: кобальт-хрому, оксиду цирконію, пластмаси, воску, композиту, скловолокна, Peek та інших. Мокрий режим для: титану, кераміки та дисилікату літія.
12. ДЛЯ РЕЖИМУ МОКРОЇ ОБРОБКИ ВСЕРЕДИНУ ФРЕЗЕРА ВЖЕ ВБУДОВАНА ПОМПА ТА ІНШІ СКЛАДОВІ
Тобто усе це не займатиме додатково місце у вас на столі. А головне - це не треба купувати окремо (що часто зустрічається у фрезерах інших виробників).
13. ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ФРЕЗЕРОМ ДОСИТЬ ПРОСТА
Її легко може зрозуміти кожний користувач.
14. Є ВБУДОВАНИЙ УТРИМУВАЧ НА 20 ФРЕЗ
Ці фрези міняються під час фрезерування автоматично, без вашої участі.
15. ЗАХИСТ ФРЕЗ
В усіх CAD CAM фрезерах утримувач для інструментів (фрез) встановлюється прямо всередині фрезера і ці інструменти відповідно завжди забруднютcя сміттям і пилом від фрезерування. Але не в цьому фрезері! У фрезер Imes-Icore 350i німці встановили спеціальний захист у вигляді кришки з пневмоприводом. Цей захист дозволяє берегти інструменти від забруднення і подовжувати їх термін служби.
16.МОЖНА ЗАМОВИТИ ЗНІМНИЙ ФІКСАТОР
Ви можете обрати модель фрезера де фіксатор, який тримає диск матеріалу, знімається. Це дозволяє користуватися не одним (вбудованим фіксатором), як у багатьох фрезерах, а різними, расширюючи можливості фрезера. Окрім цього, працювати зі знімними фіксаторами набагато зручніше - ви можете натисканням однієї кнопки зняти диск матеріалу разом із фіксатором, щоб перевірити або замінити матеріал.
17.МОЖНА ФРЕЗЕРУВАТИ ДИСК МАТЕРІАЛУ ПІД КУТОМ 90 ГРАДУСІВ
Якщо ви оберете модель фрезера зі знімним фіксатором, то ви зможете фрезерувати диск матеріалу під кутом не лише 30 градусів, як у стандартній комплектації, а 90 градусів (з торця диска). Це дає змогу фрезерувати «космос-роботи» будь-якої складності, а також фрезерувати більше одиниць з диску циркона.
18.МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ МОДЕЛЬ ФРЕЗЕРА З ЧЕНДЖЕРОМ НА 12 ДИСКІВ
Ченджер - це додаткова конструкція до фрезера з механізмом зберігання і автоматичної заміни дисків матеріалу. З його допомогою ви зможете фрезерувати безперервно не лише день і ніч, але й всі вихідні, без участі людини.
19. СЕРВОМОТОРИ НА ФРЕЗЕРІ ВСТАНОВЛЕНО ОДРАЗУ НА ВСІХ 5-ТИ ОСЯХ
Це ще одна важлива деталь, яка допомагає досягти високої точності фрезерування. Точність цих сервомоторів 0,5 мікрона.
20. РЕМОНТ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ФРЕЗЕРА - В УКРАЇНІ
Тобто вам не доведеться зупиняти надовго роботу і чекати до місяця, коли до вас викличуть іноземного наладчика.
21. ЦЕ НАДІЙНИЙ, ДОБРОТНИЙ ФРЕЗЕР
Справжня махіна з великою потужністю, яка здатна працювати 24 години на добу. Зроблений він у Німеччині відомим виробником потужних фрезерів Imes-Icore.

Imes-Icore виробляє CAD CAM фрезери вже 18 років і був одним з перших в СВІТІ виробників стоматологічних CAD CAM фрезерів 🏆

Колего, не купуйте аби фрезер, а тим паче аби подешевше. Будь який фрезер коштує чималих грошей і їх треба інвестувати в БАГАТОРІЧНЕ, цифрове виробництво. Щоб ці кошти працювали на вас довго.

Фрезери imes-icore, в першу чергу, прославилися своєю надійністю та багаторічною роботою. Ось, де буде ваша справжня економія 👍

ВЖЕ 726 КОЛЕГ ЗАПУСТИЛИ
З НАМИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Ось, що вони говорять:
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАПУСК ФРЕЗЕРА?
  1. Наш фахівець виїжджає до вас в лабораторію, налаштовує і запускає в роботу фрезер. Фрезеруєте разом першу роботу.
  2. Ми навчаємо вас та ваших співробітників, як правильно працювати з фрезером. Ви будете мати індивідуальне навчання, а також додатково онлайн-курс який зможете переглядати будь-коли. Це дуже зручно.
  3. Якщо придбаєте у нас програму для прорахунку стратегій фрезерування Sum 3d - ми безкоштовно навчимо ваших співробітників працювати з цією програмою. А також, надамо вам цілий рік безкоштовної технічної підтримки по роботі з цією програмою. Повірте, цей пункт - один із найголовніших у виборі програми.
350I PRO
65 460 €
Преміум (мокрий та сухий режими) + каркас з полімерного бетону + преміум датчики, для максимально швидкого фрезерування
350i PRO+
75 140€ + Chiller 2 200€
Преміум (мокрий та сухий режими) + каркас з полімерного бетону + преміум датчики, для максимально швидкого фрезерування + потужний шпиндель 2,6 кВт
350i PRO Loader
78 060 €
Преміум (мокрий та сухий режими) + каркас з полімерного бетону + преміум датчики, для максимально швидкого фрезерування + можливість завантаження до 12 дисків на фрезерування
350i PRO+ Loader
86 940 €+ Chiller 2 200 €
Преміум (мокрий та сухий режими) + каркас з полімерного бетону + преміум датчики, для максимально швидкого фрезерування + можливість завантаження до 12 дисків на фрезерування + можливість завантаження до 12 дисків на фрезерування
ОКРІМ ФРЕЗЕРА, ДО ВАРТОСТІ ВХОДЯТЬ
  • Професійне навчання по роботі з CAD CAM фрезером (індивідуальне).
    Необмежена технічна та інформаційна підтримка від спеціалістів найбільшого CAD CAM центру України "Sтаханівець".
ХОЧЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ЦЕЙ CAD/CAM ФРЕЗЕР В РОБОТІ?
ПРИДБАТИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
ви можете за номерами:
тел. +38 (068) 099 66 10
тел. +38 (095) 907 94 14