1. 5-ТИ ОСЬОВИЙ ФРЕЗЕР, ДЛЯ ФРЕЗЕРУВАННЯ РОБІТ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
З таких матеріалів як: оксид цирконію, пластмаса, віск, композити, різноманітні гибридні матеріали (Trinia, Peek), синтеризований метал, кераміка, дисилікат літію.

2. ПОВНІСТЮ ВІДКРИТА СИСТЕМА

Що дозволяє встановити різне програмне забезпечення, укомплектувати фрезер з будь-яким іншим обладнанням і фрезерувати матеріали будь-якого виробника.
3. В СЕРЕДИНУ ФРЕЗЕРА ВБУДУВАЛИ КОМП'ЮТЕР З ВЕЛИКИМ TOUCHSCREEN (СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ)
Для легкого й простого керування фрезером, прямо біля нього. Це значить, що вам не доведеться купувати ком'ютер окремо, як в більшості фрезерів інших виробників. А потім ще думати, де і на якій поверхні його пристроїти. В цому фрезері він вже вбудований!
4. ФРЕЗЕР МАЄ ВИСОКОТОЧНИЙ ВИМІРЮВАЧ ФРЕЗИ
З точністю вимірювання менше 2 мікрон.
5. ФРЕЗЕР ПОБУДОВАНИЙ НА ЦІЛЬНОФРЕЗЕРОВАНІЙ МЕТАЛЕВІЙ ПЛИТІ.
Це ще крутіше, ніж гранітна плита яка була у попередньої моделі 250І. Це дійсно важлива відмінність, тому що у більшості фрезерів інших виробників немає ні гранітної плити, а тим паче такого монолітного каркасу, який зберігає фрезер від мікровібрацій і розхитування усіх його елементів під час фрезерування. Адже ці мікровібрації можуть призводити до втрати точності фрезерування, сколів циркону і швидкого зносу фрез. Усе це може бути втратою чималих грошей. Але зі спеціальним металевим каркасом фрезер Imes-Icore 250i pro підтримуватиме високу точність фрезерування навіть тоді, коли інші фрезери вже почнуть давати збій.
6. ФРЕЗЕР МАЄ ВИСОКОПОТУЖНИЙ ШПИНДЕЛЬ
Надійної німецької компанії Jager на 1000 Ватт і на 60000 обертів. Для порівняння, подібні фрезери інших виробників можуть мати потужність шпинделя всього 100-200 Ватт на 100000 обертів. Тут, колеги, ви вже самі розумієте, що потужність шпинделя впливає на витривалість фрезера і запас його міцності. Тобто з потужнішим шпинделем ви зможете фрезерувати ваші роботи ще швидше і у більшій кількості, набагато більше років.

Цей шпиндель не потрібно часто замінювати через вихід з ладу, як, наприклад, буває у фрезерах з мало-потужними та дешевшими шпинделями.

7. Є ВБУДОВАНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
Яка сама контролює і стабілізує зміни температур всередині фрезера. Це дозволяє досягати ще точнішого і стабільнішого фрезерування.
8. ФРЕЗЕР МАЄ КОРИСНУ ФУНКЦІЮ - КОНТРОЛЬ ЗЛАМУ ФРЕЗ ТА ЇХ ЗНОСУ
Щойно термін служби фрези добіг кінця - цей контролер почне показувати вам, що фрезу треба замінити. Це важлива функція, адже якщо пропустити момент зміни фрези, то можна перепсувати купу робіт, фрезеруючи їх тупими фрезами.
9. УТРИМУВАЧ ФРЕЗ (ЦАНГА) МАЄ ПОШИРЕНИЙ ДІАМЕТР 6 ММ
Це дозволяє використовувати для фрезерування фрези будь-якого розміру (включаючи найтоншу для глибоких фісур). А також дає змогу використовувати фрези різних виробників, щоб не бути ні до кого прив'язаним.

10. В ЦЕЙ ФРЕЗЕР ВБУДОВАНА НЕЗВИЧАЙНА ФУНКЦІЯ
Різний стан фрезера підсвічується різними кольорами. Наприклад: процес фрезерування - синім кольором, режим очікування (простій) - білим, а помилка - червоним. Це допомагає одразу побачити поточний стан фрезера навіть здалека. Також, ви можете підібрати будь-який колір для підсвітки робочої зони фрезера, щоб він пасував до вашого корпоративного кольору або кольору вашої лабораторії чи стоматології.
11. Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ОДРАЗУ 2 РЕЖИМИ ФРЕЗЕРУВАННЯ: МОКРИЙ І СУХИЙ
І вам не доведеться багато переплачувати і купувати два окремих фрезера. Сухий режим обробки потрібний для фрезерування оксиду цирконію, пластмаси, воску, композиту, скловолокна, Peek та інших. Мокрий режим - для кобальт-хрому, кераміки та дисилікату літія.
12. ДЛЯ РЕЖИМУ МОКРОЇ ОБРОБКИ ВСЕРЕДИНУ ФРЕЗЕРА ВЖЕ ВБУДОВАНА ПОМПА ТА ІНШІ СКЛАДОВІ
Тобто усе це не займатиме додатково місце у вас на столі. А головне - це не треба купувати окремо (що часто зустрічається у фрезерах інших виробників).
13. ЗМОЖЕТЕ ФРЕЗЕРУВАТИ ЦИРКОН, КОТРИЙ НЕ ТРЕБА СПІКАТИ
Завдяки новому, потужному шпинделю зможете фрезерувати не лише класичний, сирий циркон, а й вже фабрично-спечений і ця технологія дає вам купу переваг:
- не треба купувати пічку для спікання циркону та пилосос, а це економія дуже гарної суми грошей;
- не треба годинами спікати коронки з циркону;
- легша та швидша обробка коронок;
- немає пилу від фрезерування спеченого циркону тому фрезер може стояти навіть в стомат. кабінеті;
- міцність, прозорість, відсутність усадки й багатошаровість таких коронок вже забезпечено одразу👌
14. ФРЕЗЕРУЙТЕ ТИТАНОВІ, ІНДИВІДУАЛЬНІ АБАТМЕНТИ
Дуже популярний на сьогоднішній день, вид індивідуальних абатментів. Але не всі CAD CAM фрезери здатні їх фрезерувати, це під силу лише потужним моделям. Ця можливість буде доступна і вам, якщо оберете модель imes-icore 250i pro, з мокрою обробкою.
15. ФРЕЗЕР МАЄ 2 ВБУДОВАНИХ ІОНІЗАТОРИ, ВІД НАЛИПАННЯ СТРУЖКИ
Ці іонізатори перешкоджають налипанню стружки циркону та пластмаси, всередині фрезера.
16. Є УТРИМУВАЧ НА 10 ІНСТРУМЕНТІВ
Це додаткові зручності для вас. Ви одразу встановите 10 необхідних фрез, для всіх етапів фрезерування і вже не будете їх додавати в процесі роботи.
17. Є МОЖЛИВІСТЬ ВСТАНОВИТИ С-ПОДІБНИЙ ХОЛДЕР
Цей нестандартний холдер (утримувач диску) дасть вам змогу фрезерувати диск метеріалу збоку. По-перше, так ви зможете фрезерувати більше робіт з диску матеріала. А по-друге, зможете ідеально фрезерувати вестибулярну сторону робіт.
18. ФРЕЗЕР МАЄ КУТ НАХИЛУ 5-Ї ВІСІ АЖ ДО 130 ГРАДУСІВ!
Ця функція допомагає фрезерувати найважчі роботи і роботи на імплантах в максимальній якості.
19. СИСТЕМА ШВИДКОЇ ЗМІНИ ХОЛДЕРІВ
Дозволяє вам швидко та з високою точністю змінити один холдер (утримувач матеріалу) на інший, без необхідності лишнього калібрування фрезера, як це буває в інших фрезерах.
20. РЕМОНТ І СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ФРЕЗЕРА - В УКРАЇНІ
Тобто вам не доведеться зупиняти надовго роботу і чекати місяцями, поки ваш фрезер буде відправлений закордон на ремонт виробнику.
21. ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ ФРЕЗЕРОМ ДОСИТЬ ПРОСТА
Її легко може зрозуміти кожний користувач.
22. ВИЗНАНИЙ НАЙКРАЩИМ
CAD CAM ФРЕЗЕРОМ ДЛЯ ПОЛЕВОШПАТНОЇ КЕРАМІКИ
Всесвітньо-відома компанія VITA провела спеціальний тест «merlon» на краще фрезерування полевошпатної кераміки, серед CAD CAM фрезерів різних виробників.

Цей тест показав 2 параметра:

1. Наскільки тонку стінку коронки може відфрезерувати фрезер.

2. Наскільки швидко фрезер може фрезерувати коронки з максимально тонкими стінками, не пошкоджуючи їх.

Перше місце в цьому тесті зайняв високоточний CAD CAM фрезер від Imes-Icore 🏆
23. ЦЕ НАДІЙНИЙ, ДОБРОТНИЙ ФРЕЗЕР
Справжня махіна з великою потужністю, яка здатна працювати 24 години на добу. Зроблений він у Німеччині відомим виробником потужних фрезерів Imes-Icore.

Imes-Icore виробляє CAD CAM фрезери вже 20 років і був одним з перших в СВІТІ виробників стоматологічних CAD CAM фрезерів 🏆

Колего, не купуйте аби фрезер, а тим паче аби подешевше. Будь який фрезер коштує чималих грошей і їх треба інвестувати в БАГАТОРІЧНЕ, цифрове виробництво. Щоб ці кошти працювали на вас довго.

Фрезери imes-icore, в першу чергу, прославилися своєю надійністю та багаторічною роботою. Ось, де буде ваша справжня економія 👍

ВЖЕ БІЛЬШЕ 1000 КОЛЕГ ЗАПУСТИЛИ
З НАМИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Ось, що вони говорять:
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАПУСК ФРЕЗЕРА?
  1. Наш фахівець виїжджає до вас в лабораторію, налаштовує і запускає в роботу фрезер. Фрезеруєте разом першу роботу.
  2. Ми навчаємо вас та ваших співробітників, як правильно працювати з фрезером. Ви будете мати індивідуальне навчання, а також додатково онлайн-курс який зможете переглядати будь-коли. Це дуже зручно.
  3. Якщо придбаєте у нас програму для прорахунку стратегій фрезерування Sum 3d - ми безкоштовно навчимо ваших співробітників працювати з цією програмою.
  4. А також, надамо вам цілий рік безкоштовної технічної підтримки по роботі з цією програмою. Повірте, цей пункт - один із найголовніших у виборі програми.
ХОЧЕТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЬ АБО ПОДИВИТИСЬ ЦЕЙ ФРЕЗЕР?
Залиште нам інформацію і ми вам одразу зателефонуємо
ПРИДБАТИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
ви можете за номерами:
тел. +38 (068) 099 66 10
тел. +38 (095) 907 94 14