ПРИЗНАЧЕННЯ: 3D СКАНЕРИ З НАЙВИЩОЮ ТОЧНІСТЮ СКАНУВАННЯ, ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИСОКОТОЧНИХ РОБІТ, А ОСОБЛИВО РОБІТ НА ІМПЛАНТАХ.
18 ПЕРЕВАГ 3D СКАНЕРІВ MEDIT
СКАНЕР МАЄ HD КАМЕРИ ПО 5.0 МP
Завдяки цим потужним камерам ви отримаєте більш чіткі та деталізовані скани, ще більш точне сканування піднутрень та уступів, ніж на 3D сканерах з камерами 1.3 MP або 2.0 МP. Камери по 5.0 МР - це точність сканування, якої не мають інші 3D сканери.
4 КАМЕРИ СКАНУВАННЯ
В залежності від обраної моделі ви можете мати аж 4 камери сканування, на свому 3D сканері Medit. Це дає змогу відсканувати на моделі все що завгодно і отримати повну відсутність "сліпих" непросканованих зон.
СКАНУВАННЯ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ ШТАМПИКІВ ОДНОЧАСНО
Завдяки тому, що фіксатор для штампиків не має обмежень, ви зможете сканувати стільки штампиків одночасно, скільки встановите.
КОЛЬОРОВЕ СКАНУВАННЯ
Всі ваші роботи будуть скануватися у натуральному кольорі, що зробить подальший процес моделювання більш комфортним та інформативним.
СКАНУВАННЯ НАПИСІВ НА МОДЕЛЯХ
Робіть самі або отримуйте будь-які позначки на фізичних моделях та легко їх проскановуйте у віртуальний скан, зі сканером Medit.
СКАНУВАННЯ МОДЕЛІ ТА ШТАМПИКІВ ОДНОЧАСНО АБО 2-Х МОДЕЛЕЙ
В сканері може бути встановлена спеціальна, велика платформа, на якій ви зможете сканувати одночасно модель + штампики, або 2 моделі, досягнаючи ще швидшого сканування та економії дорогоцінного часу.

В звичайних 3D сканерах процесс сканування займає 5 кроків, а з цією підставкою на 3D сканері Medit ваше сканування скоротиться лише до 2-х кроків.
СКАНУВАННЯ ВІДБИТКУ
Завдяки функції глибинного та сфокусованого сканування окремими камерами, сканер Medit буде дотягуватися до найглибших місць у відбитку та гарно проскановувати їх.
СКАНУВАННЯ АРТИКУЛЯТОРА
Є функція сканування різноманітних артикуляторів з високоточним відтворенням оклюзії.
ПОРТ USB 3.0
Це дозволяє швидко передавати отриману під час сканування інформацію від сканера до комп'ютера.
ВЕЛИКИЙ НАБІР АКСЕСУАРІВ
З обраною комплектацією сканера ви отримаєте всі необхідні для роботи фіксатори та аксесуари.
НОВА РОЗРОБКА - АВТОМАТИЧНИЙ ЛІФТ ДЛЯ СКАНУВАННЯ МОДЕЛІ ТА ВІДБИТКА
Автоматичний ліфт призначений для налаштування правильної висоти моделі або відбитку, під час сканування. Поки власники інших 3D сканерів вручну підбирають та налаштовують по висоті роботу, за допомогою підставок, ви не переймаєтесь цим питанням взагалі. Сканер Medit все зробить за вас автоматично зекономивши ваш час.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА СКАНУВАННЯ З ВЕЛИКИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
Програма дозволяє:

- Чітко сканувати важкі апроксімальні зони;

- Поки прораховується попередньо відсканована 3D модель, ви паралельно можете одразу сканувати іншу. Тобто сканер може сканувати безперервно;

- Можете обирати окремі ділянки на моделі і сканувати їх у найвищій якості;

- Матимете справді чіткий перенос положення моделей у віртуальний артикулятор. Та багато інших можливостей.


КОЛІР СКАНУВАННЯ - НАЙТОЧНІШИЙ НА СЬОГОДНІ СИНІЙ LED
Синій колір сканування вважається більш точним за білий колір, котрий зустрічається в 3D сканерах інших виробників. Medit, завжди піклуючись про найвищу точність, використовує в своїх 3D сканерах лише синій колір сканування.
РЕГУЛЮВАННЯ РОЗМІРУ STL ФАЙЛА (СКАНА)
Завдяки прогресивному програмному забезпеченню ви можете обирати:

1. Сканувати модель з невеликою кількістю деталізіції, для простих робіт (як на сканерах з 1,5-2 мегапіксельними камерами) і отримувати невеликий файл для швидкої обробки комп'ютером.

2. Або сканувати модель з максимальною кількістю інформації на 5 мегапікселях і отримувати великий, інформативний файл, для більш складних робіт. Саме цей 3D сканер Medit дає вам такий вибір.

ДОДАТКОВО ОТРИМАЄТЕ СПЕЦІАЛЬНУ ПРОГРАМУ MEDIT LINK
Ця програма дозволяє сумісно працювати зуботехнічний лабораторії і стоматологу в одній онлайн-платформі. Всім разом користуватися зібраною інформацією та вести спільну комунікацію по лікуванню пацієнта.
ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОЇ ТОЧНОСТІ СКАНУВАННЯ, ДЛЯ РОБІТ НА ІМПЛАНТАХ
Сканер має міжнародний сертифікат ISO 12836, який гарантує найвищу точність сканування, для виготовлення будь-яких важких робіт, балок та робіт на імплантатах.


НАЙШВИДШИЙ 3D СКАНЕР НА СЬОГОДНІ В СВІТІ!
Сканування цілої моделі стартує від 8-ми секунд, в залежності від обраної моделі!
НАЙВИЩА ТОЧНІСТЬ СКАНУВАННЯ НА РИНКУ 3D СКАНЕРІВ
В залежності від обраної моделі, ви можете отримати точність сканування аж до 4-х мікрон. Це просто космос! Такої точності вам не дасть жоден інший 3D сканер.

НАДІЙНА ІНЖЕНЕРНА КОНСТРУКЦІЯ 3D СКАНЕРА, ДЛЯ ДОВГОВІЧНОГО КОРИСТУВАННЯ
Сканування цілої моделі стартує від 8-ми секунд, в залежності від обраної моделі!
НАЙВИЩА ТОЧНІСТЬ СКАНУВАННЯ НА РИНКУ 3D СКАНЕРІВ
Вже більше 8-ми років наш магазин «CAD CAM market» є офіційним представником Medit в Україні.

Ми встановили і продовжуємо встановлювати 3D сканери Medit в найкращі зуботехнічні лабораторії України, де вони працюють й понині.

ВЖЕ 726 КОЛЕГ ЗАПУСТИЛИ
З НАМИ ЦИФРОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Ось, що вони говорять:
ЦЕ, НАПЕВНО, НАЙНАДІЙНІША ТЕХНІКА, ЯКУ НАМ ДОВОДИЛОСЯ ПРЕДСТАВЛЯТИ В УКРАЇНІ
Наша служба технічної підтримки взагалі немає проблем з ремонтом 3D сканерів Medit, адже вони продовжують працювати скільки б років їм не було. Так, Medit - це не найдешевші 3D сканери на ринку, є трохи дешевші китайські. Але їх і порівнювати не варто, це як «небо і земля» по точності сканування та по надійності конструкції.

Тому і ціна справедливо трохи (саме трохи!) вища, але ж якщо ви придбали Medit, то можете з впевненістю стверджувати, що придбали найкращий 3D сканер, що існує на ринку.

ОКРІМ 3D СКАНЕРА, ДО ВАРТОСТІ ВХОДЯТЬ
Професійне навчання по роботі з 3D сканером (навчальний курс у записі).

Необмежена технічна та інформаційна підтримка від спеціалістів найбільшого CAD CAM центру України "Sтаханівець".

ХОЧЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ЦЕЙ3D СКАНЕР В РОБОТІ?
ЗАЛИШТЕ НАМ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
І МИ ДОМОВИМОСЯ ПРО ЗУСТРІЧ АБО
ОНЛАЙН - ДЕМОНСТРАЦІЮ